TürkçeEnglishDeutschRusça
7/24 Müşteri Hizmetleri
+902424631144

Truva Rent A Car Antalya

Truva Rent A Car Antalya İli Öncelikli Olarak, Araç Kiralama Ve Transfer Hizmetleriyle 2004 Yılında Siz Değerli Müşterileriyle Tanıştı. Ardından Tüm Türkiye′yi Hizmet Ağına Ekleyip 2010 Yılında İse Antalya Havalimanı Merkez Ofisi İle Hizmetlerine Devam Eden Truva Rent A Car Antalya, İstanbul, Ankara, İzmir Başta Olmak Üzere Tüm Şehirlerimizden Otogar, Havalimanı Ve Otel Teslimatlarıyla Yeni Model Araçları İle Kaliteli Hizmeti Ayağınıza Kadar Sunuyor.

Araçlarımız Her Kira Dönüşünde Hijyenik Temizlik, Motor Bakımı, Lastik Hava Ve Yedek Lastik Ekipmanı Kontrol Aşamalarından Geçerek Bir Sonraki Kirasına Hazırlanır. En Az 3 Saatlik Bir Bakımın Ardından Araçlarımız Siz Değerli Misafirlerimizin Hizmetine Sunulmaktadır.

Araç Filomuz En Fazla 3 Yaşındadır, Kiralama Sonrası 7/24 Yol Yardımı Her An Her Koşulda Türkiye′nin Neresinde Olursanız Olun Yanınızdadır. Truva Rent A Car Uygun Fiyat Ve Kaliteli Hizmet Anlayışı İle Yerli, Yabancı Yada Kurumsal Müşterilerine Uzun ve Kısa Dönem Kiralamalarında Yılların Vermiş Olduğu Tecrübe İle Sizlere Hizmet Vermekten Gurur Duyar.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

EN BÜYÜK SERMAYEMİZ , GÜLER YÜZLE AYRILAN MİSAFİRLERİMİZ

E-Bülten Üyelik

E-Bülten servisimize ücretsiz katılın, güncel duyuru ve fırsatlar e-posta adresinize gelsin.

© 2015 Truva Rent A Car Antalya. All Rights Reserved.